Oferta kancelarii prawnej

Adwokat Lubliniec

Kancelaria świadczy wszelkiego rodzaju usługi prawne, co oznacza że w każdej gałęzi prawa możesz liczyć na naszą pomoc.

Zakres naszych usług: Reprezentacja oraz zastępowanie klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych , analiza, projektowanie oraz sporządzanie pism, wniosków, odwołań, apelacji, kasacji, skarg udzielanie porad oraz pomocy prawnej sporządzanie opinii oraz aktów prawa wewnętrznego Nasza reprezentacja klientów Obejmuje pomoc prawną zarówno na terytorium kraju jak i za granicą.

Jedną z dziedzin obejmującej naszą działalnośc jest obsługa prawna zarówo pojedynczych osób fizycznych, konsumentów, jak i dla dużych firm i osób prawnych. Każdy nasz klient jest ważny i do problemu każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy również przedsiębiorcom. Przedsiębiorcy prowadząc swoją działalność gospodarczą mogą napotkać się z licznymi problemami prawnymi których rozwiązanie przy pomocy wykwalifikowanego radcy prawnego lub adwokata jest szybsze, łatwiejsze i tańsze.

Świadczymy także pomoc prawną dla podmiotów zagranicznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wszelkiego rodzaju inne interesy na terenie Polski, pomagając im w dostosowaniu/zoptymalizowaniu prowadzonej działalności , pomoc prawną w dostosowaniu przedsiębiorstwa do przepisów krajowych w tym prawa i postępowania administracyjnego oraz podatkowego.

Jako niezależna Kancelaria wielokrotnie udowodniliśmy swoje zaufanie oraz dbałość o klienta. Poprzez wieloletnie współprace z naszymi klientami cały czas podnosimy swoje umiejętności oraz zdobywamy większe doświadczenie, którym chętnie dzielimy się ze współpracującymi z nami podmiotami, co ma bezpośrednie przełożenie na ich atrakcyjnośc oraz konkurencyjność na rynku.